آموزش آنلاین خیاطی 

آیا می خواهید یاد بگیرید که خیاطی کنید و هیچ ایده ای ندارید که از کجا شروع کنیم؟ من تعدادی از بهترین آموزش آنلاین خیاطی برای دوختن آموزش ها و کلاس ها را با دقت جمع آوری کرده ام.

گزینه های مختلف بسیاری برای هر کسی که می خواهد یادگیری دوختن داشته باشد وجود دارد. با داشتن تعداد زیادی آموزش و کلاس های آنلاین ، انتخاب صحیح می تواند یک چالش باشد. در زیر مجموعه ای از چندین آموزش و کلاس آموزش Learn to Sew وجود دارد که فکر می کنم به دوختگان تازه کار کمک می کند تا بطور منظم یاد بگیرند که چگونه دوختن را یاد بگیرند.

من همه چیز را به چهار دسته جداگانه تقسیم کرده ام: کودکان آزاد ، عالی و عالی اما عالی اما عالی. هر کلاس یک دیدگاه متفاوت را ارائه می دهد که انتخاب صحیح و مناسب را برای شما به وجود می آورد.

دانش آموزان به عشق به خیاطی نیاز دارند و دانش قبلی لازم نیست.

شرح

یاد بگیرید که هر الگوی خیاطی را بخوانید - از الگوهای چاپی کلاسیک گرفته تا الگوهای PDF و الگوهای پرنعمت. برای انتخاب سایز متناسب با راهنمایی و ترفندهای خود را دریافت کنید. برخی از بهترین مکان ها برای خرید الگوهای خیاطی - در فروشگاه ها و وب را پیدا کنید.

الگوهای خیاطی لازم نیست ترسناک باشند - یاد بگیرید که در این دوره تفصیلی از الگوهای خیاطی مقابله کنید

کلاسهای آموزش مجازی خیاطی

با کاوش در بخش های الگوی بافت همراه ما باشید

یاد بگیرید که دستورالعمل های سازنده را ترجمه کنید تا به راحتی بتوانید خیاطی کنید

به دنیای گسترده الگوهای خیاطی PDF ضربه بزنید و یاد بگیرید که آنها را مانند یک حرفه ای جمع کنید

اسرار الگوهای خیاطی نقطه پرنعمت را باز کنید

با یادگیری اصول الگوهای دوخت ، در جاده خیاطی شروع کنید. الگوهای خیاطی سالهاست که سالهاست. اگر می خواهید دوختید ، پس از آن با انتخاب قریب به اتفاق در فروشگاه های بزرگ جعبه آشنا هستید. چگونه می دانید کدام یک را انتخاب کنید؟ چگونه می دانید که می توانید آن را خیاطی کنید؟ معنی همه این نمادها چیست؟ در این دوره با تقریباً هر نوع الگوی خیاطی و نحوه خواندن آنها آشنا می شوید.

خیاطی پوشاک سرگرمی سرگرم کننده و مهیج است. چه بخواهید لباس خود را برای خود و چه دیگران خیاطی کنید ، الگوی خیاطی یکی از اساسی ترین عناصر مورد نیاز شماست. ما سعی خواهیم کرد تا تمام قسمت های یک الگوی خیاطی را با جزئیات بگذرانیم تا بتوانید تولید کنندگان رایج مانند سادگی و مک کال را بخوانید.

الگوهای خیاطی PDF نیز محبوبیت خاصی کسب کرده و به راحتی در وب قابل دسترسی است. ما روند چاپ الگوهای و مونتاژ آنها را پوشش خواهیم داد ، بنابراین شما هرگز نمی ترسید الگویی را که در وب پیدا کرده اید امتحان کنید. علاوه بر این ، رمز و راز را از استفاده از الگوهای سبک نقطه پرنعمت بیرون می کشم زیرا ما به الگوی خیاطی دوران دهه 1940 می رویم.

آموزش آنلاین خیاطی از پایه

تا پایان این کلاس ، شما در خواندن الگوهای خیاطی طرفدار خواهید بود. بیایید به خیاطی با هم شیرجه بزنیم!

این دوره برای چه کسی است:

این دوره برای مبتدیان واقعی است که مایل به یادگیری دوختن لباس هستند.

این دوره برای فاضلاب باتجربه است که می خواهند مهارت های خود را به روز کنند یا درباره سبک های متفاوتی از الگوهای خیاطی اطلاعات کسب کنند.

آنچه یاد خواهید گرفت

اصول اولیه چرخ خیاطی را بیاموزید

چرخ خیاطی خود را ببندید

یک بوبین درست کنید

پارچه را قطع کنید

پارچه پین ​​را برای آماده شدن برای خیاطی آماده کنید

در یک خط مستقیم خیاطی کنید

تعداد زیادی از بخیه ها و درزهای کامل را بیاموزید

4 درز اصلی را به درستی خیاطی کنید

اامات

چرخ خیاطی

اتو و میز اتو

قیچی ، اندازه گیری نوار ، پین های صاف ، قیچی پارچه ای ، قیچی حرفه ای همه منظوره ، موضوع ، نشانگر پارچه یا گچ ، قیچی پارچه ای

شرح

این دوره به همان روندی است که من برای صدها نفر به آموزش خیاطی در استودیوی من ، فروشگاه های پارچه ای و مدارس بیش از 15 سال از آن استفاده کردم.

ما از اول شروع می کنیم ، بنابراین اگر قبلاً نخ دوخته اید نگران نباشید. و اگر مدتی است که خیاطی می کنید ، اما بدون راهنمایی زیاد یا بدون تمرکز فنی قوی ، مطمئن هستم که مهارت های خود را متوجه خواهید شد و پروژه های تمام شده شما به میزان قابل توجهی بهبود می یابند.

با نگاهی گذرا به چرخ خیاطی و برخی از ابزارهای مورد استفاده در خیاطی شروع خواهیم کرد. شما بخیه های مختلف و به پایان رساندن درز را یاد خواهید گرفت و البته ما زمان زیادی برای دوخت خواهیم داشت! در پایان دوره ، شما به اندازه کافی مطمئن خواهید بود که برای مقابله با برخی از پروژه هایی که در مورد آنها آرزو کرده اید ، شروع کنید!

دوره های مجازی و غیرحضوری

قصد دارم از این دوره بگیرم؟

بیش از 40 سخنرانی و 1.5 ساعت محتوای ویدیویی

اصول اولیه چرخ خیاطی را بیاموزید

چرخ خیاطی خود را ببندید

باد بوبین

پارچه را قطع کنید

پارچه پین ​​را برای آماده شدن برای خیاطی آماده کنید

در یک خط مستقیم خیاطی کنید

تعداد زیادی از بخیه ها و درزهای کامل را بیاموزید

4 درز اصلی را به درستی خیاطی کنید

نحوه انتخاب پارچه و مراقبت از آن

نحوه انتخاب موضوع

نحوه استفاده از یک کتاب الگوی

نحوه خواندن الگوی خیاطی

نحوه دوخت یک بالش

نحوه ساختن الگوی برای هر بالش پاکت اندازه

نحوه دوختن بالش پاکت

و خیلی بیشتر!

این دوره برای چه کسی است:

این دوره برای هر کسی است که می خواهد یاد بگیرد که چگونه می تواند خیاطی کند.

tutorials-and-classes

آموزش مجازی خیاطی از مبتدی تا پیشرفته مریم سادات خیاطی ,، ,الگوهای ,های ,دوره ,یاد ,الگوهای خیاطی ,این دوره ,خیاطی کنید ,الگوی خیاطی ,چرخ خیاطی ,آموزش آنلاین خیاطی ,کنید تعداد زیادی ,برای خیاطی آمادهمنبع

آموزش آنلاین خیاطی از صفر تا صد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

جدیدترین اخبار تخصصی سینما و تلویزیون چاپ لیبل با قیمت مناسب IndustrialBlog طراحی مدرن cruzc4bl CaNt بادکنک آرایی تولد و افتتاحیه طلایی وُیاه دانلود | دانلود فیلم و سریال جدید سوسیس پر کن تخفیف دونی